031-36202754

جادوی تبلیغات دیجیتال

تبلیغات دیجیتال چگونه کاربران را مجذوب کالا و خدمات شما می کند؟
تبلیغات کلیکی و گوگل ادورز
در تبلیغـات گوگل ادوردز با معرفی کلمات کلیدی بـه گوگل در ازای کلیک روی نتیجـه مربـوط بـه برند کـه صفحه اول نمایش داده می شود، هزینه ای به گوگل پرداخت می شود. از آنجا که بهینه سازی هزینه در این تبلیغات کاملا تخصصی است، Onyx میتواند به بهترین شکل کمپینهای ادوردز کسب و کارشما را مدیریت کند
کمپین های 360 درجه
کمپین بازاریابی ۳۶۰ درجه ایده ای خلاقانه میان تمامی عناصر مطرح در سیستم کلی بازاریابی محسوب می شود که با هدف معرفی هرچه بهتر یک برند مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت ساده، برنامه بازاریابی ۳۶۰ درجه با کمک امکانات مختلف در دسترس تیم مارکتینگ به برقراری ارتباطی موثر و کامل با مخاطبان می پردازد.
تبلیغات همسان (Native)
تبلیغات همسان در واقع هماهنگی تبلیغات با محیط پیرامون آن ها است. تبلیغات همسان راهکاری موثر برای جلوگیری از نادیده گرفتن تبلیغات توسط کاربران است. این هماهنگی باعث می‌شود تا کاربر به تبلیغات اعتماد بیشتری کند و برای دیدن تبلیغ تمایل بیشتری از خود نشان دهد.
ویدیو مارکتینگ
تبلیغات محبوب اغلب به صورت ویدئو نمایش داده می شود. کاربر با تماشای این ویدئو با محصول و مزایای آن آشنا می شود. با توجه به اینکه در این مدیوم تبلیغاتی پیـش از پیشنهاد ورود به سایت کاربر ویژگیهای کسب و کارشما را شناخته عملکرد این رسانه مثبت ارزیابی می شود.
ایمیل مارکتینگ
با برنامه ریزی صحیح ایمیل با توجه به جایگاه هر یک از مخاطبتن می توان سرویس ها را در زمان مناسب و از روش مناسب بـه آنها معرفی کرد و استفاده حداکثری را از کاربران انجام داد. همچنین می توان سطح رضایت از خدمات را ارتقا داده و حس پشتیبانی را در کاربر ایجاد کرد.
موشن گرافیک
موشن‌ گرافیک با ایجاد حرکت در تصاویر گرافیکی توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب می‌کند. گرافیک‌های متحرک از گرافیک‌های ساده بی‌تحرک جذابیت بیشتری دارند. بنابراین با بهره گیری صحیح از موشن گرافیک می توان به معرفی موثرتر خدمات و کالاها پرداخت.

با عضویت در خبرنامه Onyx، از اطلاعیه های مهم دیجیتال مارکتینگ باخبر شوید: