031-36202754

دیجیتال برندینگ

چطور میتوانم با دیجیتال برندینگ بیزنس خود را گسترش دهم؟

بررسی مخاطبان، تحلیل وضعیت بازار و رقبا، تثبیت موقعیت برند در فضای آنلاین، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌ریزی رسانه‌های دیجیتال، همگی به مطرح شدن و تثبیت نام برند شما در فضای دیجیتال کمک می‌کند


طراحی وب سایت
ارتباط طراحی سایت با بازاریابی و توسعه کسب و کار ارتباطی نزدیک و دو سویه می باشد که هر کدام می توانند بر موفقیت یا عدم موفقیت دیگری تأثیر گذار باشند. حضور تمام وقت شما در تمامی نقاط جهان بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی و خرید و فروش کالا و یا خدمات و نیز دسترسی به اطلاعات، از موارد مهمی است که طراحی سایت در اختیار بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ قرار می دهد و این در حالی است که طراحی وب سایت به نسبت دیگر روش های تبلیغاتی هزینه بسیار کمتری را نیاز دارد.
img
باز طراحی و توسعه سایت
باز طراحی یا طراحی مجدد سایت عملیاتی است که روی بخش طراحی یا برنامه نویسی و یا پایگاه داده صورت می گیرد تا مشکلات موجود در سایت، از قبیل نداشتن گرافیکی شکیل و کاربرپسند، سرعت بارگذاری پایین، ریسپانسیو نبودن سایت (به این معنا که سایت برای نمایش در گوشی موبایل طراحی نشده است) و وجود تکنولوژی قدیمی و تاریخ گذشته را برطرف نماید. در نتیجه این فرآیند، ساختار سایت شما تاثیر مطلوبی بر جذب مخاطبان و در نتیجه دستیابی به موفقیت شما خواهد داشت.
برند سازی و ریبرندینگ
هدف از برند سازی اینست که نام تجاری خود را به یک برند مطرح تبدیل کرده و هویتش را مشخص کنید. برای جلوگیری از قدیمی شدن برند از فرآیند ریبرندینگ استفاده می شود. ریبرندینگ شامل تغییر لوگو، تغییر بسته‌بندی، و به طور کلی تغییر متریال‌های مختلف بازاریابی است که باعث می شود درک جدید مشتری از برند شما به نیازش نزدیک‌تر باشد. ضمنا درک مشتری از برند شماباید به گونه‌ای باشد که شمارا به عنوان یک برند به روز بشناسد، نه کهنه و قدیمی.
620
PPC Management Provided
213
Social Advertising Projects
648
Successful PPC Remarketings
1198
Successful PPC Remarketings

با عضویت در خبرنامه Onyx، از اطلاعیه های مهم دیجیتال مارکتینگ باخبر شوید: